Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]IgorPOL vs ardix


IgorCA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej ty masz chaki?

Nie mam hacków :-)

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

No więc tak, według mnie nie jesteś czysty, każdy kill (oprócz tego heada co chyba afczył) był praktycznie w to samo miejsce, albo jesteś takim prosem że zawsze w sam "pępek" ucelujesz (no pewnie powiesz że tak), albo masz ghost aim'a, elo

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Nie źle. Ja tu nie widzę żebyś miał hacki, więc nie wiem po co inni tak mówią. Czysta gra, nie było zbyt dużo efektów(tak jak lubię :D ).

albo jesteś takim prosem że zawsze w sam "pępek" ucelujesz (no pewnie powiesz że tak), albo masz ghost aim'a, elo

3 miesiące gry wystarczą samą snajpą i da się tak grać dobrze. :P

674071459604241683421.gif

Opublikowano

No więc tak, według mnie nie jesteś czysty, każdy kill (oprócz tego heada co chyba afczył) był praktycznie w to samo miejsce, albo jesteś takim prosem że zawsze w sam "pępek" ucelujesz (no pewnie powiesz że tak), albo masz ghost aim'a, elo

Ardix uczył się ze mną grać...wygrałem z nim 15-10 i nie wiem czy wygrałbym gdybym miał hacki z amatorem takim słabym wynikiem...

Nie wszystko jest w pępek i on nie afczył tylko tankował.

 

Pozdrawiam hejterów

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Ardix uczył się ze mną grać...wygrałem z nim 15-10 i nie wiem czy wygrałbym gdybym miał hacki z amatorem takim słabym wynikiem...

Nie wszystko jest w pępek i on nie afczył tylko tankował.

 

Pozdrawiam hejterów

Wow, dobry jesteś, a długo grasz?

e9O2tC1.jpg

Opublikowano

ładny ten ostatni no scop :P

To już czysty fart :D

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Wiesz co to jest quickscope a flickshot ?

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

A czym to się różni?



xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

ale jestes hackerem <3

wstaw cała grę to wtedy powiesz ze jestem freewinem koleżko, 14 killi na hacku i ostatni bez...tak jestes pro xD

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Większość ludzi w trakcie przeciągania włącza celownik i mówi na to flickshot...ja też tak uważam ale myślę że to nie jest temat do rozwiązywania takich sporów :-)

W każdym bądź razie dzieciaq nie zrobił quickscopa.

 

BTW BuXXX- dzięki za miłe 1o1

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Opublikowano

Mi się podoba i nie widzę żebyś miał jakiegoś aim-a jak inni twierdzą..

Fajnie też, że to jest zawsze ostatni kill bo wątpię, żeby komuś się chciało oglądać całe 1o1.

76561198090890807.png

Opublikowano

Mówisz o dzieciaq ? xD

1)podczas gry, ani razu nie napisałeś, że mam hacki.

2)Nagrywałeś calą gre i mogłeś mnie zreportować w każdej chwili, a mimo tego nie zreportowałeś.

3)Grałeś jak pizda i jedynie z dobrej woli dałem Ci ugrać 10 killi.

4) obiecałeś, że wrzucisz to na yt, a do dzisiaj czekam.

5) grasz 1vs1 tylko z freekillami i nN

6) sam nim jesteś

7) masz nagrane montage na ghost za którego dostaniesz na 100% bana

8) QQ

9) nie jesteśmy na ,,Ty'' śmieciu ;*

 

ps: mam lagi jak nagrywam, a mimo to dostałeś pięknego hs <3

Opublikowano

O kurde ale sie rozpisales :D

Nie nagrywałem a jak już to skasowałem bo szkoda miejsca na dysku ty pajacu, z hackiem to byś i wygrał może 15-0 ale bez to gówienko zrobisz, sam jesteś freekill i gdyby nie hacki to Ty byłbyś nN. Bardzo chętnie z Tobą jeszcze raz zagram kretynie.

 

Temat do zamknięcia :-)

xxx Zapraszam do subskrypcji :)

 

_SniiP_IgoR_

 

Nie reklamujemy kanalow yt w sygnach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...